Kim jestem?

JAJestem informatykiem…
bardzo nie lubię tego ogólnikowego określenia
… ale przynajmniej takie mam wykształcenie 😉

8-lat temu ukończyłem studia Magisterskie (Grafika komputerowa) na wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Łódzkiego, wcześniej studia Inżynierskie (Sieci komputerowe).

Przez ostatnie 10 lat pracowałem w jednej z pierwszych łódzkich firm komputerowych (Derek Computer) jako sprzedawca i serwisant komputerów, laptopów, drukarek a także zaopatrując firmy w Łodzi w materiały eksploatacyjne (m.in. tusze, tonery) i artykuły biurowe.

Od 2004 roku zajmuję się także tworzeniem stron internetowych oraz ich pozycjonowaniem – w 2010 roku obroniłem tytuł magistra tematem: „Optymalizacja kodu strony w celu uzyskania pozycji w wyszukiwarkach„.

Usługi informatyczne świadczę na terenie Łodzi i okolic (najlepiej w kierunku wschodnim np.: Andrespol, Bukowiec).

Wiele problemów z oprogramowaniem rozwiązuję bez wizyty u klienta łącząc się z jego komputerem za pomocą zdalnego pulpitu, oszczędzając w ten sposób czas i pieniądz.

W swojej pracy staram się być zrozumianym dla każdego, zarówno dla starszej osoby zaczynającej swoją przygodę z komputerem jak i młodego korporacyjnego specjalisty w dziale IT.

Wszystkie powyższe usługi oferuję poprzez własną firmę SYMBAJT.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i ojcem uzależnionym od sportu (biegnie-informatyk.symbajt.pl), dlatego też raczej nie odbiorę telefonu od klienta w weekendy, wieczory i wczesne poranki, zdecydowanie preferuję wtedy pocztę e-mail i komunikatory internetowe.

Poniżej wybierz i kliknij w jaki sposób chcesz się ze mną skontaktować:

telefon do informatyka

Mail Skype fb_messenger